Jak NATURALNIE
wyrobić swoje pośladki, by wyglądały jak u Brazylijek?


PODEJMIJ WYZWANIE 90DNI!

Prawdopodobnie nie istnieje bardziej naturalny sposób, żeby wyrobić swoje POŚLADKI bez operacji plastycznych, które są ryzykowne

NIŻSZA CENA TYLKO DO NIEDZIELI 17.10 do 23:59!

89 zł 549zł

Cześć! Tutaj Matt Zacharczuk!

Chciałbym pomóc Ci w końcu wyrobić takie pośladki o jakich marzysz...

...tak jak u moich podopiecznych... ZOBACZ:

Twierdziła, że jej pośladków nie da się podnieść

Jedna z moich znajomych, gdy dowiedziała się, że pomagam również kobietom zmienić sylwetkę (w tym pośladki) - powiedziała, że ona dała sobie z tym spokój.

Spytałem: 

"Czemu?"

Odpowiedziała:

"Moja pupa jest jakaś inna i nie da się jej podnieść"

Powiedziałem jej, że to tylko kwestia doboru odpowiednich treningów. Musi obserwować siebie i zastosować odpowiedni trening.

"Treningi nic nie dają..."

To są słowa, które od niej usłyszałem.

Bardzo mnie zdziwiło. Zacząłem dopytywać co dokładnie robiła, jakie treningi. Rozmawialiśmy dobre kilkanaście minut tylko o pośladkach.

Gdy opowiedziała mi dokładnie co robiła, odpowiedziałem jej co robiła źle i niestety popełniała ważny błąd, który robi 95/100 dziewczyn zabierających się za pracę nad pośladkami.

Nie da się wyrobić jędrnej pupy bez PROGRESYWNEGO zwiększania obciążeń!

Jeden trening robiony w kółko sprawia, że Twoje efekty dosyć szybko mogą się zatrzymać i... nici z tego!

Nagle brak efektów mimo ciągłych ćwiczeń.

Pośladki to mięśnie. Jeśli chcemy zbudować kształtne pośladki musimy je budować tak jak buduje się mięśnie - robiąc progres i zwiększając obciążenia. Progresywnie.

Nieważne czy trenujesz z gumą czy ze sztangą - trzeba trzymać się tej zasady

Jak stworzyć sobie przemyślany plan?

Pamiętam, gdy dla moich podopiecznych po raz pierwszy zacząłem układać plany treningowe.

Pracując z kilkunastoma dziewczynami przez pewien okres czasu zacząłem się zastanawiać, czemu niektóre z nich radzą sobie lepiej a inne gorzej...

Te, którym udawało się osiągać świetne efekty i to naprawdę szybko miały zupełnie inne sylwetki i inną genetykę.

Tak samo, jak te, którym się nie udawało.

Zdarzało się, że dziewczyna z lepszą genetyką radziła sobie gorzej niż ta ze słabszą genetyką.

Przeanalizowałem zapiski wszystkich ćwiczeń...

I wtedy mnie olśniło...

Znalazłem wspólne czynniki, u tych którym wychodziło!

Te dziewczyny, którym udawało się szybciej wyrabiać kształtne pośladki łączyło kilka czynników. Teraz Ci je zdradzę!

1) Różnorodne treningi

Każda z tych, która osiągała szybkie rezultaty zdecydowała się na bardziej różnorodne treningi, które pobudzały mięśnie pośladków

2) Zwiększanie obciążenia

Te, które regularnie zwiększały obciążenia, nawet mało, zaczynając lekko, ale idąc z obciążeniami do góry, budowały pośladki szybciej niż reszta

3) Wyważona częstotliwość

Nie wystarczył silny trening raz w tygodniu. To powodowało, że pośladki miały zbyt dużą przerwę. Z kolei treningi codziennie czy co 2 dni tez nie dawały efektów. Najlepszą częstotliwością było 2-3 razy w tygodniu. Powodowało to, że mięśnie mogły przejść przez cały 48-godzinny proces adaptacji. Po tym okresie należy ćwiczyć, nawet jeśli jeszcze odczuwasz lekkie zmęczenie mięśni

4) Czucie pracy trenowanych mięśni

Ciało "rozumie" wzorce ruchowe. Nie możesz zlecić mu, by trenowało to co chcesz. Trzeba nauczyć ciało korzystać z tych mięśni. Inaczej Twoje pośladki są uśpione i czujesz często bardziej uda niż pośladki (ponieważ je używasz częściej i to jest wzorzec ruchowy). Najpierw dobrze jest przygotować mięśnie pośladków na ich odpowiednie "czucie"

TO podziałało!

Wprowadziłem potrzebne zmiany do planów treningowych u moich podopiecznych i nie mogłem się nadziwić, jak 9/10 z tych, które miały kiepskie rezultaty... nagle zaczęły kształtować swoje pośladki niemal z tygodnia na tydzień!

Tak o to powstała moja Metoda Brazylijskich Pośladków

Zebrałem wszystkie wnioski i tak powstała moja metoda. Chciałem, by jak najwięcej dziewczyn w tym kraju mogła z tego skorzystać, dlatego na bazie tej metody stworzyłem kurs online "Brazylijskie Pośladki"!

 Sprawdź też co sądzą inni:

Caroline Juchniewicz(IG: @carolinejuchniewicz)

Miałam w życiu wielu trenerów i niezliczoną ilość diet. Niestety, ale nigdy do końca nie byłam zadowolona z efektu. Treningi z trenerem personalnym kosztują naprawdę dużo czasu i pieniędzy. Dojeżdzanie na siłownię, umawianie się z trenerem i koszty z ty związane nie są każdego osiągalne. Kurs Mateusza wszystko zmienia. Dostajesz kompletną instrukcje, możliwość ćwiczenia w domu lub na siłowni, a także dietę! Bez zbyt skomplikowanej wiedzy, która tylko zabija motywację i treningów, które nie dają radości,. Mateusz wie jak to się robi, żeby mieć efekty i w końcu je mam! Polecam z całego serca!

Marlena Szajbler(IG: @marlena_szajbler)

Jako mama dwójki dzieci, nie było mi łatwo pozbyć się ciążowego brzuszka. Mimo tego, że ćwiczyłam i starałam się zdrowo jeść, popełniałem wiele błędów, o których istnieniu nawet nie miałam pojęcia!! To właśnie Mateusz naprowadził mnie na odpowiednią drogę i to dzięki niemu dzisiaj mogę z uśmiechem ubrać strój na wakacjach! Jego treningi to czysta radość! Nie jestem fanką ćwiczeń na siłowni. Lubię ćwiczyć w domu w wolnej chwili i w tym kursie Mateusz pokazuje dokładnie w jaki sposób to zrobić! 
Polecam gorąco!

 Zatem JEŚLI zgadzasz się z którymś podpunktem:

 ...to ten kurs jest właśnie DLA CIEBIE!

 Kurs Online BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

 WARTOŚĆ KURSU: 549zł

 Cena promocyjna: 89zł!

UWAGA: Oferta dostępna tylko do NIEDZIELI 17.10, 23:59

Pamiętaj, że:

To jak... chcesz mieć w końcu kształtne pośladki?

Do zobaczenia w kursie!


Mateusz Zacharczuk,

Twój Trener Wymarzonej Sylwetki!

© Copyright. Matuesz Zacharczuk.  All Rights Reserved.

Almost there! Just One more step...

Get the case study now

My step-by-step implementation guide to getting more freedom from your business

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close